poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Trendy Ślubne na rok 2015

Rozpoczynający się sezon ślubny zapowiada się niezwykle interesująco. Będzie pełen nowości i oryginalności. Dominujący w ubiegłych latach minimalizm zastąpi oryginalność i indywidualizm.
Przyszłe panny młode będą mogły wykazać się ogromną inwencją.

Welony ślubne już nie takie popularne. W ich miejsce pojawią się kapelusze. Można by rzec, że to kapeluszowy comeback, gdyż obowiązywały jeszcze do połowy XX wieku. Kapelusz doda pannie młodej elegancji. Z lekko opadającą na twarz woalką uczyni ją bardziej tajemniczą, pewną siebie i odrobinę niedostępną. 


Zmiany pojawią się również w bukietach ślubnych. Misternie układane kuliste bukiety róż zastąpią delikatne wiązanki z odrobiną artystycznego nieładu. Powodzeniem będą cieszyć się bukieciki ze stokrotek, konwalii, gipsówki przewiązanej paskiem naturalnej juty. Powodzeniem nadal będzie cieszyła się eustoma połączona z peonią i delikatnym anemonem, przewiązana koronką. Taki bukiecik na pewno wniesie dużo delikatności do stylizacji panny młodej.


Kwiatowe motywy pojawią się także przy butach. W tym sezonie zaokrąglone czubki pantofli zdominują lekko spiczaste noski. Natomiast latem modne będą sandałki na wysokim obcasie.


To tyle pokrótce o trendach w tym sezonie.
W kolejnych postach podpowiemy Wam jak dobrać poszczególne elementy stroju Panny Młodej. Czym należy kierować się przy doborze sukni, bukietu, butów oraz jak dobrać odpowiednią kolorystykę dodatków.

Brak komentarzy :