niedziela, 25 października 2015

Znalezione & Polubione czyli nowa seria postów na blogu

Znalezione & Polubione to nowa seria postów na naszym blogu. Będziemy dla Was wyszukiwać ciekawe strony internetowe związane z tematyką bloga. W Znalezione & Polubione znajdziecie m.in. namiary na e-sklepy, blogi, strony poświęcone projektowaniu wnętrz i ich dekoracji. Zapraszamy!
Skarbnica wszystkiego, co można wyrazić obrazem. Nazywany wirtualną tablicą korkową Pinterest, zdobywa coraz większą popularność. Aby korzystać z zasobów, należy najpierw założyć konto. Inny rodzaj konta przeznaczony jest dla firm. Jedno i drugie jest darmowe. Po rozpoczęciu korzystania z serwisu wystarczy wpisać słowo lub wyrażenie kluczowe i już pokazują się niezliczone czasami ilości obrazów, z poziomu których można przejść do strony, z której pochodzą. Projekty domów,  prace hand made, pomysły na sezonowe dekoracje, wnętrza we wszystkich stylach to tylko ułamek tego co oferuje Pinterest. Również i my mamy tam swoją stronę :-)


Homebook czyli inspiracje, wirtualne zakupy i możliwość uzyskania porady od specjalistów czy pozostałych użytkowników portalu. Na stronie można przeglądać projekty aranżacji wnętrz, metamorfozy mieszkań. Znajdziemy tu także funkcjonalną platformę do e-zakupów. Zebrane tam produkty pochodzą z różnych stron internetowych. Serwis prowadzi też często aktualizowany profil na facebooku.


DEKORIA

Dekoria czyli dekoracje dla domu. Bogaty i stylowy asortyment. Aranżacje wnętrz. Ciekawostka - można zamówić bezpłatne próbki tkanin.DECO-STREFA

Sklep, w którym znajdziecie naklejki dekoracyjne na ścianę, szablony malarskie, fototapety oraz tablice suchościeralne i tablice kredowe. Szeroki wybór i przystępne ceny.

FOTOTEKA

Jeżeli jesteś pasjonatem polskiego kina, być może zechcesz udekorować dom zdjęciami z zasobów Filmoteki Narodowej. Sam serwis to całe bogactwo polskiego kina wyrażone za pomocą fotografii. Polecamy zerknąć. Na stronie istnieje możliwość zakupu zdjęć do użytku prywatnego.

Brak komentarzy :